SOLIS-S5-GR3P10K
UWAGA! Inwerter posiada maksymalną moc chwilową na wyjściu 11 kW!
Nr kat. 31.43.00
SKU: 31.43.00
Description
Podstawowe cechy:
  • Liczba faz: 3
  • Liczba MPPT/Maks. liczba stringów: 2/2
  • 98,5% maksymalnej sprawności
  • Bardzo szeroki zakres napięcia wejściowego
  • Podwójny MPPT z precyzyjnym dopasowaniem mocy maksymalnej do natężenia słonecznego
  • Estetycznie wykonana kompaktowa konstrukcja
  • Łatwy montaż
  • Wielopoziomowa ochrona w standardzie
  • 10 lat gwarancji
  • RS 485, WiFi/GPRS (opcja)
  • Zabezpieczenie AFCI aktywnie zmniejszające ryzyko pożaru
  • Opcja zdalnego monitoringu instalacji przez Wi-Fi
  • Niskie napięcie startowe
Pliki do pobrania:
Informator produktowy – INWERTER SOLIS-S5-GR3P10K
Parametry Wartość
Maksymalna moc wejścia (DC): 15,0 kW
Maksymalne napięcie wejścia (DC): 1100 V
Napięcie startowe (DC): 180 V
Napięcie znamionowe (DC): 600 V
Nominalna moc wyjścia (AC): 10,0 kW
Napięcie nominalne (AC): 230/400 V
Liczba faz: 3
Maksymalne natężenie prądu wyjściowego: 15,9 A
Sprawność maksymalna: 98,5 %
Sprawność Euro: 97,9 %
Ochrona przed odwrotną polaryzacją DC: TAK
Zabezpieczenie przed zwarciem: TAK
Zabezpieczenie nadprądowe wyjścia: TAK
Zabezpieczenie przepięciowe wyjścia: TAK
Monitorowanie rezystancji izolacji: TAK
Wykrywanie prądu resztkowego: TAK
Ochrona przed przepięciami: TAK
Monitorowanie sieci: TAK
Ochrona antywyspowa: TAK
Ochrona termiczna: TAK
Zintegrowany AFCI (zabezpieczenie obwodu przed zwarciem łukowym DC): TAK (Wymagana aktywacja)
Wymiary: 310 x 219 x 563 mm
Ciężar: 17,8 kg
Typ budowy: beztransformatorowy
Temperatura działania: -25 do +60 °C